Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

Dysk SEAGATE 3.5" 1TB ST1000VX005 SKYHAWK

Akcesoria CCTV » Dyski

Cena:249,00
Netto:202,44 (Vat 23%)

Dyski SkyHawk™ do systemów monitorowania zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych są przystosowane do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyposażone w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować ilość utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niż w dyskach do komputerów stacjonarnych oraz są gotowe do prowadzenia zapisu przez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Innowacyjne oprogramowanie firmware ImagePerfect pozwala na płynne i wyraźne strumieniowe przesyłanie materiałów wideo w stale aktywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie wyjątkową ochronę.

Dyski serii SkyHawk firmy Seagate idealnie nadają się do pracy ciągłej np. w rejestratorach monitoringu wizyjnego. Dzięki nowej technologii, dyski mogą pracować bezawaryjnie 24h 7 dni w tygodniu przez kilka lat.

Niezwykle wysoki współczynnik obciążenia pracą, jakim charakteryzują się dyski SkyHawk, niski poziom zużycia energii oraz konstrukcja przystosowana do rejestratorów sieciowych poprawiają długookresową niezawodność dysku. Dyski SkyHawk bardzo dobrze radzą sobie również w temperaturach od 0°C do 70°C, a elementy odporne na matowienie zapewniają im jeszcze dodatkową ochronę.

Dysk SkyHawk został stworzony z myślą o możliwości rozbudowy w miarę wzrostu twoich potrzeb, a także w celu zachowania wydajności w systemach wielodyskowych. Wielodyskowe systemy monitorowania mogą polegać na zoptymalizowanych pod kątem macierzy RAID dyskach SkyHawk, dzięki czemu wydłuża się żywotność systemu. Projekt przystosowany do rejestratorów sieciowych pozwala uzyskać niezawodną wydajność zarówno w systemach korzystających z magnetowidów cyfrowych, jak i rejestratorów sieciowych wyposażonych w ponad 8 dysków. Solidna konstrukcja dostosowana do środowiska RAID pozwala utrzymywać wydajność dysku poprzez poprawę odporności na drgania.

CECHY PRODUKTU

  • Limit obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok, 3 razy więcej niż w przypadku dysków do komputerów stacjonarnych oraz 3-letnia ograniczona gwarancja.
  • Dyski przystosowane do rejestratorów sieciowych charakteryzują się solidną budową umożliwiającą wykorzystanie w środowiskach wielodyskowych.
  • Zabezpiecz swoje dane przed nieprzewidzianymi sytuacjami dzięki opcjonalnym usługom odzyskiwania danych +Rescue.

SPECYFIKACJA

Model

ST1000VX005

Interfejs

SATA 6Gb/s

Drive Bays Supported

1 to 8

Ilość obsługiwanych kamer

Up to 64

Max Sustained Transfer Rate OD (MB/s)

180

Cache (MB)

64

Tarnish Resistant

No

Nonrecoverable Read Errors Rate, Max

1 per 10E14

Godziny pracy/rok

8760

Workload Rate Limit (WRL)^2

180

Mean Time Between Failures (MTBF) (hours)

1M

Gwarancja (lata)

3

Startup Current, Typical (12V, A)

1.8

Średnie zapotrzebowanie na energie podczas pracy (W)

5.6

Średnie zapotrzebowanie na energie w trybie czuwania (W)

4

Średnie zapotrzebowanie na energie w uśpieniu (W)

0.5/0.5

Tolerancja (5V)

±5%

Tolerancja (12V)

±10%

Temp. operacyjna (otoczenie, min °C)

0

Temp. operacyjna (obudowa, max °C)

70

Temp. przechowywania (otoczenie, min °C)

–40

Wysokość (mm/in, max)

20.20/0.795

Szerokość (mm/in, max)

101.85/4.01

Głębokość (mm/in, max)

146.99/5.787

Waga (g/lb, typical)

415/0.915

Obroty na minutę

5900 RPM

 


Facebook
Blog