Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

SCOT Elektrozaczep ES-S24AC/DC

Zabezpieczenia » Elektrozaczepy

Cena:105,78
Netto:86,00 (Vat 23%)

Elektrozaczep symetryczny.
W przypadku typowych modeli, klient przy wyborze elektrozamka musi określić kierunek otwierania sterowanych nim drzwi (lewy-prawy). Elektrozaczep symetryczny posiada zapadkę (język) umieszczony w jednakowej odległości od obu krawędzi obudowy, co sprawia, że można montować zarówno w drzwiach lewych jak i prawych. Eliminuje to konieczność doboru konkretnego rodzaju elektrozamka podczas projektowania kontroli wejścia. Funkcją elektrozaczepu jest blokada zabezpieczonego nim wejścia i jego zwolnienie po podaniu napięcia zasilającego cewkę elektrozaczepu. Sterowanie elektrozamkiem może być realizowane przez system domofonowy, videodomofonowy, kontroli dostępu lub też prosty przycisk zwierny (tzw. „dzwonkowy”).

Elektrozamki SCOT wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na bezawaryjną pracę przez długi czas. Testy producenta nie wykazują nadmiernego zużycia nawet przy setkach tysięcy cykli otwarcia. Pozwala to na objęcie elektrozamka 5-letnią gwarancją.   

Standardowa listwa mocująca w zestawie.
Wraz z elektrozamkiem klient otrzymuje uniwersalną, metalową listwę umożliwiającą montaż elektrozamka w słupku bramy lub ościeżnicy drzwi.

Regulacja języka zapadki.
Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie 0 ~ 4 mm od standardowego położenia.

Specyfikacja:

ModelES-S24AC/DC
Symetryczny Tak
Napięcie zasilania 24V AC/DC
Wytrzymałość 2500 N
Pobór prądu 115mA (24V DC)
Rodzaj Standardowy (NC)
Regulacja języka 0~4 mm
Listwa mocująca 100mm (w zestawie)
Temepratura pracy (otoczenia) -15 ~ +50 st. C
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 20 x 75 x 28 (mm)

Zobacz także:

SCOT-Elektrozaczep-ES-S12DC-R.jpg
SCOT Elektrozaczep ES-S12DC-R
Cena:121,77
SCOT-Elektrozaczep-ES-S12DC-RS.jpg
SCOT Elektrozaczep ES-S12DC-RS
Cena:209,10
SCOT-Elektrozaczep-ES-S24DC-R.jpg
SCOT Elektrozaczep ES-S24DC-R
Cena:121,77

Facebook
Blog