Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

Dysk Western Digital Purple WD64PURZ

Akcesoria CCTV » Dyski

Cena:759,00
Netto:617,07 (Vat 23%)

WD64PURZ - Dysk twardy Surveillance 6 TB, zaliczany do serii WD Purple. Cechuje się niezawodnością, trwałością i stabilnymi parametrami, podczas pracy ciągłej (24 godziny / 7 dni w tygodniu). Jest on więc doskonałym wyborem do realizacji systemu monitoring CCTV.

Model WD64PURZ zoptymalizowano pod obsługę do 64 kamer wysokiej rozdzielczości. Cechuje się standardowymi wymiarami i może pracować w stosunkowo wysokiej temperaturze (do 65 °C) - dzięki czemu możemy go zamontować w dużych rejestratorach, w których pracuje wiele dysków jednocześnie.

WD64PURZ jest przystosowany do pracy ciągłej (24/7), dzięki czemu, świetnie sprawdza się w większości systemów CCTV. Został tak zoptymalizowany, że może nagrywać obraz wysokiej rozdzielczości z aż 64 kamer jednocześnie. Co za tym idzie, jest doskonałym wyborem do realizacji małych i średniej wielkości systemów monitoringu.

Dodatkowymi zaletami dysku, które podnoszą jego użyteczność są:

  • Transfer danych wejście/wyjście 180 MB/s
  • Bufor 6 Gb/s
  • Pamięć podręczna (Cache) 256 MB
  • Współczynnik MTBF > 1 mln (średni czas bezawaryjnej pracy dysku wynosi ponad milion godzin)

Prezentowany model wykorzystuje technologie AllFrame do obsługi transmisji strumieniowej ATA. Dzięki niej minimalizowana jest liczba nieczytelnych lub całkowicie utraconych klatek obrazu. W porównaniu z klasycznymi dyskami twardymi, seria Purple zapewnia stabilny i niezawodny zapis obrazu z kamer. Właściwość ta jest całkowicie niezbędna dla systemów monitoringu. Nietrudno wyobrazić sobie sytuacje, w której brak kilku kluczowych klatek powoduje nieczytelność całego nagrania.

Technologia IntelliSeek zapewnia optymalną prędkość wyszukiwania danych, dzięki czemu zmniejszone jest zużycie energii. Co okazuje się szczególnie przydatne w sporych systemach, zmniejszając nasze koszty. Dodatkową zaletą optymalizacji prędkości jest redukcja hałasu i brak silnych wibracji. Dzięki czemu dysk zużywa się wolniej i zmniejsza się ryzyko jego uszkodzenia.

Dużą zaletą dysków WD serii Purple są standardowe wymiary. Dzięki czemu mogą one zostać zamontowane we wnętrzu każdego rejestratora, który znajduje się w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  •  Pojemność: 6 TB
  •  Wielkość: 3.5''
  •  Pamięć podręczna (cache): 256 MB
  •  Interfejs: SATA III
  •  Gwarancja producenta: 36 miesięcy od daty produkcji

Facebook
Blog
Blog
Blog
Blog