Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-870 (godz. 8—16, pon.—pt.)

Newsletter

Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem sklepu internetowego bispro24.pl jest firma Bispro sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Kocmyrzowskiej 23A, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000438171.

Ochrona prywatności w internecie jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa danych przekazywanych do bazy danych sklepu bispro24.pl w czasie składania zamówienia, korzystania z konta użytkownika, zamówienia newslettera. Wszelkie informacje zebrane na Państwa temat będą użyte do wykonania usługi która została zamówiona. Użytkownikom naszego sklepu internetowego dajemy wybór w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie.

Jakie informacje zbieramy i po co?

Adres IP
Informacja wynikająca z zasad połączeń realizowanych w internecie, mogą być wykorzystywane przez administratora serwisu w celach statystycznych i technicznych.

Cookies
Technologia Cookies wykorzystywana jest w celu dostosowania naszego serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo wyrazić zgodę na zapamiętanie przez nasz serwis wpisanych danych, oznacza to że będzie je pamiętał Państwa komputer ale udostępni je jedynie w ramach witryny sklepu internetowego bispro24.pl.

Ochrona danych osobowych
W szczególny sposób dbamy o ochronę danych osobowych i strzeżemy ich przed dostępem osób trzecich.
Wpisanie danych osobowych w naszym sklepie internetowym będzie potrzebne w następujących przypadkach:


1. Dokonując zakupu w sklepie internetowym bispro24.pl (bez logowania do konta).
Dane osobowe: imię i nazwisko/nazwa firmy i NIP, dane teleadresowe oraz email. Zebrane dane służą tylko i wyłącznie prawidłowemu przeprowadzeniu transakcji oraz dostarczeniu zamówionego sprzętu. Dane dotyczące rozliczeń finansowych nie zostaną zapamiętane.

2. Zakładając konto w sklepie internetowym bispro24.pl będą Państwo poproszeni o podanie swoich danych osobowych : imię i nazwisko/nazwa firmy i NIP, dane teleadresowe oraz email. Bezpiecznie przechowujemy Państwa dane w bazie, aby ułatwić Państwu w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym.

3. Sklep internetowy bispro24.pl oferuje bezpłatną usługę newslettera, dzięki której będą Państwo na bieżąco informowani o nowościach i promocjach w sklepie. Usługa wymaga podania adresu email. Newsletter wysyłany jest cyklicznie, w każdej chwili można zrezygnować z powyższej usługi poprzez kontakt z obsługą sklepu, wysyłając email na adres: sklep@bispro24.pl

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r., Dz. , U. Nr 133poz. 883 z późn. zm. mają Państwo prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres email: sklep@bispro24.pl lub list polecony na adres: BISPRO24, ul. Kocmyrzowska 23A, 31-765 Kraków.


Facebook
Google+
Blog