Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

O firmie

Agencja Ochrony Osób i Mienia BISPRO sp. z o.o. chroni życie i zdrowie osób oraz mienie firm, instytucji i osób prywatnych. Działamy na terenie całej Małopolski. 

Dane rejestrowe:

BISPRO sp. z o.o.
ul. Ujastek 7
31-752 Kraków
NIP: 678-31-45-952
NIP UE:  PL6783145952
REGON: 122665883
KRS: 0000438171
Koncesja MSW: L-0032/13

Strona internetowa AOOiM BISPRO sp. z o.o.:  www.bispro.pl

Chronimy Twoje mienie i pracowników

W ramach ochrony mienia podejmujemy działania zapobiegające przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałające powstawaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony.

Nasi Klienci, wśród nich właściciele, inwestorzy oraz zarządcy nieruchomości, korzystają z naszych usług na każdym etapie realizacji inwestycji oraz późniejszego bieżącego użytkowania obiektu.

Techniczne zabezpieczenie obiektów

Projektowanie, montaż i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych obiektów.

Usługi zabezpieczenia technicznego obiektów realizujemy w formie montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia, oraz eksploatacji, konserwacji i naprawach w miejscach ich zainstalowania.

Ponadto zajmujemy się montażem urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz kontroli dostępu oraz ich eksploatacji, konserwacji i napraw.

Dostawa i montaż urządzeń zabezpieczenia technicznego

Od 2014 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o sklep internetowy BISPRO24. Chcemy dostarczać naszym Klientom wysokiej jakości sprzęt w rozsądnych cenach, który będzie służył zapewnieniu bezpieczeństwa. Dzięki wynegocjowanym specjalnym warunkom z importerami urządzeń jesteśmy w stanie zaoferować Państwu przystępne ceny oraz przyjazne rabaty.

Wykonujemy również usługi instalatorskie dotyczące monitoringu wizyjnego na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w Dziale Handlowym pod numerem telefonu 536 246 850.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.


Facebook
Blog
Blog
Blog
Blog