Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

Programy

Do sprzętu zakupionego w naszym sklepie standardowo dołączamy oprogramowanie urządzenia pochodzące od producenta. Istnieje również możliwość pobrania darmowych programów do monitoringu. Poniżej prezentujemy kilka wybranych:

IP CAMERA VIEWER

IP CAMERA VIEWER

IP Camera Viewer to bezpłatny program do obsługi kamer internetowych, kamer IP. Program pozwala na podgląd z czterech źródeł wideo. Według producenta obsługuje 2000 różnych modeli kamer. Jest on bezpłatny również do zastosowań komercyjnych.
System operacyjny: Windows Server 2008, 2012, Windows XP, Vista, 7, 8, 10.
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

MANYCAM

MANYCAM

ManyCam to darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do kamery internetowej. Aplikacja posiada możliwość nakładania różnego rodzaju efektów specjalnych do obrazu widocznego w kamerze. Program pozwala na nagrywanie strumienia audio/wideo na komputerze, jak również na wykonywanie zrzutów ekranowych. Program umożliwia wykrycie urządzenia z systemem Android i wykorzystania go w charakterze kamery. W wersji darmowej obsługa dwóch strumieni wideo.
System operacyjny: Windows 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, MacOS X 10.7, MacOS X 10.8, MacOS X 10.9, MacOS X 10.10
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

WEBCAMXP

WEBCAMXP

WebcamXP to narzędzie do monitoringu, które umożliwia również streamowanie obrazów z kamer internetowych na stronach WWW. Aplikacja współpracuje praktycznie ze wszystkimi urządzeniami rejestrującymi obraz wideo, które mogą być podłączone do komputera. Wspiera detekcję ruchu, może zapisywać obraz na dysku jako film lub pojedyncze klatki. Dużą zaletą WebcamXP jest możliwość streamowania nie tylko materiałów pochodzących z kamer, ale np. z telewizora czy plików znajdujących się na dysku twardym.  Program jest darmowy do użytku domowego i pozwala na obsługę jednego źródła wideo.
System operacyjny: Windows Server 2003, Windows Server 2008,  Windows XP, Vista, 7, 8, 10.
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

FERRO CCTV

FERRO CCTV

Ferro CCTV to profesjonalny program do obsługi kamer cyfrowych i analogowych. Jako źródło sygnału można stosować popularne kamery internetowe podłączane do komputera poprzez port USB, kamery IP wpinane do sieci LAN, bezprzewodowe kamery IP, wielokanałowe karty DVR lub karty telewizyjne. Program zapisuje kolorowy materiał wideo w formacie AVI. Zapisywany strumień może być kompresowany automatycznie do formatów typu DivX czy MPEG-4, przez co nagranie zajmuje mniej miejsca na dysku. Ferro CCTV jest wyposażony w detektor ruchu i detektor dźwięku, które włączają nagrywanie, gdy obiekt znajdujący się w kadrze kamery porusza się lub gdy w pobliżu mikrofonu słychać rozmowę. Detekcja działa również z kamerami, które nie posiadają wbudowanych detektorów. Kiedy zacznie brakować przestrzeni dyskowej, program sam zwolni miejsce, usuwając najstarsze nagrania. Program posiada wbudowany serwer multimediów, który udostępnia obraz i dźwięk z wybranych kamer w sieci komputerowej. W wersji darmowej istnieje możliwość podłączenia jednej kamery.
System operacyjny: Windows 2000 / XP / 2003 / 2008 / Vista / Windows 7 / Windows 8.
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

YAWCAM

YAWCAM

Yawcam czyli Yet Another WebCAM Software to darmowy i łatwy w obsłudze program do kamery internetowej, napisany w języku Java. Aplikacja pozwala strumieniowo przesyłać obraz z kamery na komputer lub do internetu, jak również wykonywać zrzuty ekranowe, które możemy zapisać w formacie JPG, GIF i PNG. Yawcam posiada również funkcję wykrywania ruchu.
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10.
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

DROIDCAM

DROIDCAM

DroidCam to program, dzięki któremu możemy transmitować na komputer obraz wideo z dowolnego smartfona lub tableta z systemem Android. Program pozwala przekształcić to urządzenie w kamerę internetową i wykorzystywać ją do prowadzenia wideorozmów za pośrednictwem Internetu (DroidCam współpracuje m.in. z GG, Skype, Hangout), czy też zarejestrować obraz z urządzenia na komputerze. Po zainstalowaniu programu na komputerze w zależności od sposobu połączenia (WiFi, LAN lub kabel USB) użytkownik musi zdefiniować adres IP urządzenia z Androidem (adres ten znajdziemy w opcjach łączności bezprzewodowej urządzenia).
System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ Linux.
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

 

IP CAM VIEWER LITE

IP CAM VIEWER LITE

IP Cam Viewer Lite to darmowa aplikacja mobilna dla systemu Android oraz iOS, pozwalająca na monitorowanie jednocześnie nawet kliku kamer IP na smartfonie. Program zaopatrzony jest m.in. w detekcję ruchu (np. odtwarza dźwięk po wykryciu ruchu lub wysyła powiadomienie email).
Zobacz konfigurację aplikacji: System Android, System iOS
Pobierz aktualną wersję ze strony producenta.

Możesz również przetestować bezpłatne aplikacje do podglądu obrazu z kamer - na smartfony z systemem Android, dostępne w witrynie Google Play >>>


Facebook
Blog
Blog
Blog
Blog