Skontaktuj się z nami: tel. 536-246-850 (godz. 8—15, pon.—pt.)

Przewody, złącza, zabezpieczenia

Akcesoria CCTV » Przewody, złącza, zabezpieczenia

 • BCS Kabel skrętka komputerowa U/UTP BCS-U/UTP-CAT5E-PVC

  BCS-Kabel-UTP-CAT5E-PVC.jpg

  Kabel UTP dedykowany do zastosowań wewnętrznych. Powłoka skrętki wykonana została z materiału PVC. Składa się z 8 żył miedzianych o średnicy 0.5mm. 

  Cena:549,00zł (Vat 23%)
  Netto:446,34
 • EWIMAR 16-kanałowy panel porządkujący z transformatorami UTP-BNC FKT-16-HD

  EWIMAR-16-kanalowy-panel-FKT-16-HD.jpg

  16-kanałowy panel porządkujący, dedykowany do organizacji przewodów w systemach monitoringu wysokiej rozdzielczości: HD-CVI / HD-TVI / AHD. Mocowany do szafy standardu RACK 19", stanowi świetne zakończenie okablowania strukturalnego w profesjonalnych, sporej wielkości systemach.

  Cena:429,00zł (Vat 23%)
  Netto:348,78
 • EWIMAR 16-kanałowy panel porządkujący z transformatorem i dystrybutorem zasilania FKT-16-HD-FPS

  EWIMAR-16-kanalowy-panel-FKT-16-HD-FPS.jpg

  16-kanałowy panel porządkujący, dedykowany do organizacji przewodów w systemach monitoringu wysokiej rozdzielczości: HD-CVI / HD-TVI / AHD. Mocowany do szafy standardu RACK 19", stanowi świetne zakończenie okablowania strukturalnego w profesjonalnych, sporej wielkości systemach.

  Cena:590,00zł (Vat 23%)
  Netto:479,67
 • EWIMAR Konwerter UTP na przewód koncentryczny HDT-1F-EXT

  EWIMAR-Konwerter-UTP-HDT-1F-EXT.jpg

  1-kanałowy konwerter UTP na przewód koncentryczny, z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym. Uniwersalny i niezawodny, znajduje zastosowanie w systemach monitoringu AHD, HD-CVI, HD-TVI lub Turbo HD. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja transmisji sygnału z kamery do rejestratora po skrętce UTP. Konwerter zapewnia również ochronę podłączonych urządzeń przed przepięciami, powstającymi w wyniku np. wyładowań atmosferycznych.

  Cena:89,00zł (Vat 23%)
  Netto:72,36
 • EWIMAR Konwerter UTP na przewód koncentryczny HDT-1F-PRO

  EWIMAR-Konwerter-UTP-HDT-1F-PRO[1].jpg

  1-kanałowy konwerter UTP na kabel koncentryczny, dedykowany do pracy w systemie monitoringu wysokiej rozdzielczości: AHD, HD-CVI, HD-TVI lub Turbo HD. Zaliczany do serii PROFESSIONAL, posiada wbudowane skuteczne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, które znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia kamery podczas burzy.

  Cena:75,00zł (Vat 23%)
  Netto:60,98
 • EWIMAR Konwerter UTP na przewód koncentryczny HST-1F-ECO

  EWIMAR-Konwerter-UTP-HST-1F-ECO.jpg

  1-kanałowy konwerter UTP na przewód koncentryczny, zintegrowany z separatorem galwanicznym. Niezawodny i uniwersalny, znajduje zastosowanie w systemach telewizji przemysłowej wysokiej rozdzielczości: AHD, HD-CVI, HD-TVI lub Turbo HD. Przy jego pomocy można zrealizować transmisję danych z kamer do rejestratora, po standardowym kablu UTP.

  Cena:95,00zł (Vat 23%)
  Netto:77,24
 • EWIMAR Konwerter UTP na przewód koncentryczny HST-1F-EXT

  EWIMAR-Konwerter-UTP-HST-1F-EXT.jpg

  1-kanałowy konwerter UTP na przewód koncentryczny, zintegrowany z separatorem galwanicznym i zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym. Znajduje szerokie zastosowanie w systemach monitoringu wysokiej rozdzielczości - AHD, HD-CVI, HD-TVI lub Turbo HD. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja sygnału między kamerą a rejestratorem przy pomocy standardowej skrętki UTP. Konwerter dodatkowo zabezpiecza podłączone urządzenia przed przepięciami i zakłóceniami wynikającymi z różnych potencjałów.

  Cena:119,00zł (Vat 23%)
  Netto:96,75
 • EWIMAR Obudowa ochronna do modułów PTU i PTF PTU/PTF-BOX

  EWIMAR-Obudowa-ochronna-PTU_PTF-BOX.jpg

  PTU/PTF-BOX - Wolnostojąca obudowa ochronna do modułów zabezpieczeń przeciwprzepięciowych serii PTU i PTF.

  Cena:25,00zł (Vat 23%)
  Netto:20,33
 • EWIMAR Separator galwaniczny HSO-1F-ECO

  EWIMAR-Separator-galwaniczny-HSO-1F-ECO.jpg

  1-kanałowy separator galwaniczny do kabla koncentrycznego 75 Ohm, dedykowany do pracy w systemach monitoringu: AHD, HD-CVI, HD-TVI i Turbo HD. Zapewnia on ochronę kamery lub rejestratora przed zakłóceniami, które są spowodowane różnicą potencjałów źródeł zasilania.

  Cena:89,00zł (Vat 23%)
  Netto:72,36
 • EWIMAR Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe BOX HD-1-EXT/12VDC

  EWIMAR-Zabezpieczenie-BOX-HD-1-EXT.jpg

  1-kanałowy ogranicznik przepięć w hermetycznej obudowie, dedykowany do systemów monitoringu wysokiej rozdzielczości. Uniwersalny i niezawodny sprawdza się świetnie w systemach CCTV wykorzystujących technologię transmisji AHD, HD-CVI, HD-TVI lub Turbo HD. Przy jego pomocy można zrealizować ochronę przepięciową zarówno linii transmisji wideo, jak i linii zasilającej DC.

  Cena:175,00zł (Vat 23%)
  Netto:142,28
 • EWIMAR Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe BOX PTF-1-EXT/PoE

  EWIMAR-Zabezpieczenie-BOX-PTF-1-EXT.jpg

  1-kanałowy ogranicznik przepięć w hermetycznej obudowie, dedykowany do pracy w sieci LAN fast ethernet (10 / 100 M). Przy jego pomocy można w skuteczny sposób zrealizować ochronę linii transmisji danych i zasilania PoE, przed przepięciami. Przez co sprawdza się on świetnie w systemach monitoringu IP, do realizacji ochrony kamer sieciowych.

  Cena:275,00zł (Vat 23%)
  Netto:223,58
 • EWIMAR Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe HDO-1F-PRO

  EWIMAR-Zabezpieczenie-HDO-1F-PRO.jpg

  1-kanałowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe do kabla koncentrycznego 75 Ohm. Sprawdza się świetnie w systemach monitoringu wysokiej rozdzielczości: AHD, HD-CVI, HD-TVI i Turbo HD, zapewniając ochronę kamer lub rejestratora przed przepięciami.

  Cena:65,00zł (Vat 23%)
  Netto:52,85

Facebook
Blog
Blog
Blog
Blog